Wydanie magazynu i portalu Holistic

Magazyn Holistic.news – Współpraca

Magazyn Holistic.news był kwartalnikiem opinii wydawanym w 2019 r. przez spółkę Deweloper Media. To zdecydowanie najambitniejszy projekt, w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Holistic.news to magazyn opinii skupiający się na tematyce społeczno-politycznej

Zdecydowanie był jednym z zasługujących na największe uznanie przedsięwzięć wydawniczych w Polsce ostatnich lat. Doczekał się także drukowanej edycji włoskiej z własnymi, dedykowanymi treściami.

Założyciel firmy Eleganckie Media – Szymon Wachal oraz jego współpracownicy – dołączyli do zespołu Holistic.news, gdzie odpowiadali za przekucie ambitnej idei Wydawcy w konkretny produkt medialny. Powstał zarówno drukowany magazyn – 4 wydania o objętości powyżej 160 stron – jak i pełnowymiarowy portal internetowy. Magazyn spotkał się z dużym zainteresowanie czytelników i w salonach Empik odniósł duży sukces sprzedażowy.

Portal Holistic.news osiągnął ponad 100.000 realnych użytkowników, a czas ich pobytu na stronie był jednym z najwyższych w swoim segmencie. Jednak to co okazało się najważniejsze to stworzenie tytułu, który wniósł nową jakość na polski rynek medialny.