Wydanie magazynu Freestyle

Wydaliśmy 5 edycji magazynu Freestyle

Magazyn Freestyle to wysokiej jakości czasopismo o sportach ekstremalnych i kulturze miejskiej przedstawiającego sylwetki sportowców i artystów sceny niezależnej

Magazyn był zarejestrowanym tytułem prasowym w całości opartym na autorskich tekstach i sesjach zdjęciowych. Wydanie drukowane było dostępne w salonach prasowych Empik, Kolporter i Garmond na terenie całego kraju w latach 2015 – 2016 oraz w sklepach sportowych w odwiedzanych przez grupę docelową popularnych destynacjach w górach i nad morzem.

Wspólnie z wydawcą Freestyle.pl – kultowego portalu pasjonatów polskiej sceny rapowej oraz sportów ekstremalnych – wydaliśmy 5 drukowanych wydań promujących skaterów, snowboardzistów, zawodników downhill, BMX i motocrossu oraz wielu innych dyscyplin, a przede wszystkich polską scenę rapową. Pod względem projektu graficznego projekt był dumnie inspirowany kultowym The Skateboard Mag z Los Angeles. Magazyn Freestyle był przełomowy, gdyż z jednej strony był mocno osadzony w środowisku, o którym traktował, ale od strony wydawniczej bliżej mu było do wysokonakładowej prasy mainstreamowej niż deskorolkowego zina.