Web-development

Wdrożenia platform webowych opartych na systemie zarządzania treścią WordPress

Nasze doświadczenie web-deweloperskie skupia się na projektowaniu, wdrożeniu i utrzymaniu internetowych platform informacyjnych oraz świadczeniu powiązanych usług hostingowych oraz utrzymania aplikacji

Exclusivemag.pl

Lifestylowy serwis informacyjno rozrywkowy oparty na samodzielnie wdrożonym i utrzymywanym portalu oraz powiązanych kanałach video w serwisie YouTube i audio w serwisie SoundCloud oraz profilach w portalach społecznościowych. Portal główny zawiera codzienne aktualizacje w oparciu o treści własne oraz zewnętrzne. Miesięcznie jest odwiedzany średnio przez 10.000 unikatowych użytkowników. Webowa platforma multimedialna i sprzedażowa oparta na systemie zarządzania treścią WordPress oraz motywie graficznym Elementor.

Holistic.news

Współpraca przy zaprojektowaniu , wdrożeniu i utrzymaniu portalu o tematyce społeczno-ekonomicznej wydawanego przez firmę Deweloper Media. Platforma informacyjna, multimedialna i sprzedażowa oparta na systemie zarządzania treścią WordPress oraz motywie graficznym Elementor i wtyczce e-commerce WooCommerce. Portal uzyskał oglądalność na poziomie 100.000 unikatowych użytkowników miesięcznie.