Produkcja video

Scenariusz, produkcja, wirtualna rzeczywistość

Scenariusze, koordynacja produkcji filmowej oraz wykonania projektów rzeczywistości wirtualnej. Samodzielnie oraz na zlecenie zrealizowaliśmy szerokie spektrum projektów video

Film reklamowy Cavatina – scenariusz i koordynacja współpracy ze strony klienta

Film reklamowy wykonany na zlecenie Cavatina Holding – firmy działającej w branży nieruchomości komercyjnych – został zrealizowany przez studio Grandfox. Szymon Wachal – założyciel firmy Eleganckie Media – w ramach współpracy z Cavatina Holding, jest autorem scenariusza oraz koordynował produkcję ze strony klienta.

Spacery wirtualne dla inwestycji biurowych – koordynacja ze strony klienta

Realizacja obejmuje 4 swobodne spacery wirtualne po wnętrzach przyszłych biur znajdujących się w realizowanych przez klienta budynkach w Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Spacery zostały wykonane na platformie Unreal Engine i dają możliwość swobodnego poruszania się po wnętrzach, co w momencie powstania było nowością na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce – większość rozwiązań oferowała jedynie z góry zaprogramowane spacery składające się z widoków w określonych punktach. Tymczasem w tym rozwiązaniu obraz jest renderowany na bieżąco dzięki czemu można odwiedzić dowolny punkt w biurze niczym poruszając się w grze komputerowej. Widok z okien odpowiada rzeczywistej panoramie z danego miejsca gdyż został wykonany z drona na wysokości określonego piętra. Spacery zostały zrealizowany na zlecenie Cavatina Holding – firmy działającej w branży nieruchomości komercyjnych – przez Jakuba Leśniaka. Szymon Wachal – założyciel firmy Eleganckie Media – w ramach współpracy z Cavatina Holding, koordynował współpracę z dostawcą.

Film dokumentalny „Spójrz inaczej na miasto” – scenariusz

Przygotowaliśmy scenariusz filmu dokumentalnego zrealizowanego przez Tomasza Rodzika, który pokazuje sylwetkę artysty fotografika Mateusza Szeligi. Akcja filmu rozgrywa się we Wrocławiu oraz w Katowicach.

Klip z sesji zdjęciowej dla Prosto KLASYK – produkcja

Film jest podsumowaniem pracy przy sesji zdjęciowej dla Marki Prosto KLASYK zrealizowanej w ramach projektu „Stara-Nowa Szkoła” łączącego architekturę modernistyczną polskich osiedli mieszkaniowych z markami streetwearowymi. Film zrealizował Mariusz Dragan. Nasz zespół zajmował się współpracą z markami pokazanymi w filmie – Prosto, Nixon, WS2 oraz Fuji INSTAX.